Nowości i zapowiedzi
Radio IZA-5 srebrne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1.5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
64,34 zł / szt
79,14 zł brutto
Radio IZA-5 srebrne
- Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii.
- Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia i antenę teleskopową.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1.5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pasma | AM LW |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 160 x 213 x 55 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 222 x 132 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |