radioodtwarzacze
Radio FM Travelradio 2
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,67 zł / szt
54,94 zł brutto
TRAVELRADIO 2 to przenośne radio FM w kieszonkowym formacie.
Urządzenie posiada kilka trybów pracy Radio FM/ USB/ karta microSD/ Zegar. TRAVELRADIO 2 idealnie nadaje się do odtwarzania plików MP3. Wystarczy podłączyć nośnik pamięci USB lub kartę microSD i wybrać odpowiedni tryb USB/SD, a radio automatycznie otworzy pliki mp3. Za pomocą przycisków na przedniej obudowie można sterować odtwarzaniem i przechodzić między utworami.
TRAVELRADIO 2 posiada wbudowaną latarkę LED, włączaną przyciskiem na przednim panelu obudowy.
Radio zasilane jest przez 2 akumulatory. Ładowanie odbywa się przy pomocy złącza mini USB oraz dostarczonego w zestawie przewodu USB.
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 170 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 131x60x37 mm |
| Waga | 165 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Najważniejsze funkcje
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |