Status: Brak na stanie
60,34 zł / szt
74,22 zł brutto
Radio cyfrowe marki Camry CR1153
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 75 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Camry |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Wymiary | 19 x 12 x 6 cm |
| Unboxing | |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |