radioodtwarzacze
Radio Biwak
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
73,00 zł / szt
89,79 zł brutto
| Waga | 445 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 230 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 80 x 160 x 55 mm |
| Waga | 300 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |