radioodtwarzacze
Radio APR-11R
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1.5
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
108,67 zł / szt
133,66 zł brutto
Radio APR-11R
| Waga | 780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 310 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AKAI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1.5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 305 x 95 x 231 mm |
| Waga | 766 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |