radioodtwarzacze
Radio ANIA Srebrny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
63,67 zł / szt
78,31 zł brutto
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal DŁUGICH i UKF.
Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii. Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 200 x 180 x 50 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Rodzaj tunera: analogowy |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 215 x 60 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |