puzzle
Puzzle 57 elementów 3D Przybornik Pikachu
- Liczba elementów: 57
- Nr katalogowy:
11257
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,01 zł / szt
29,53 zł brutto
Puzzle 3D Przybornik Pikachu 57 elementów
Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.
Przybornik z motywem Pikachu to konstrukcja dla fanów kultowej gry z puzzli 3D, która łączy przyjemne z pożytecznym - rozwija wyobraźnię przestrzenną, a po złożeniu służy jako ozdobny przybornik.
- 57 elementów puzzli
- Przeznaczony dla dzieci od 6-go roku życia
- Pojemnik po zbudowaniu ma 9.5 cm
| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 137 x 127 x 177 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 57 |
| Nr katalogowy | 11257 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 7,7 x 7,7 x 9,5 cm |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13 x 18 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |