puzzle
Puzzle 5000 elementów Hawajski punkt widokowy
- Liczba elementów: 5000
- Nr katalogowy:
16106
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
171,11 zł / szt
210,47 zł brutto
Puzzle 5000 elementów Hawajski punkt widokowy
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 5000 |
| Nr katalogowy | 16106 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 153 x 101 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 30 x 7 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Waga | 2638 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 430 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |