puzzle
Puzzle 500 elementów Stitch
- Liczba elementów: 500
- Nr katalogowy:
17581
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
30,80 zł / szt
37,88 zł brutto
Puzzle 500 elementów Stitch
Puzzle marki Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Lubiane przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Waga | 583 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 265 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 500 |
| Nr katalogowy | 17581 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 27 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |