puzzle
Puzzle 4w1 Disney Stitch
- Liczba elementów: 72
- Nr katalogowy:
1069
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,58 zł / szt
33,92 zł brutto
Puzzle 4w1 Disney Stitch
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 72 |
| Nr katalogowy | 1069 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 19 x 14 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 20 x 5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 250 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |