puzzle
Puzzle 3x49 elementów Super Mario
- Liczba elementów: 147
- Nr katalogowy:
05186
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,30 zł / szt
32,35 zł brutto
Puzzle 3x49 elementów Super Mario
Puzzle 3x49 elementów Ravensburger to zestaw 3 układanek (po 49 elementów) przedstawiających bohaterów gry Super Mario.
- Produkt przeznaczony dla dzieci od 5. roku życia.
- Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
| Waga | 402 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 260 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 147 |
| Nr katalogowy | 05186 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 18 x 18 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Super Mario |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |