puzzle
Puzzle 3D Zwierzęta - Goryl
- Liczba elementów: 34
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-P859H
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,15 zł / szt
35,85 zł brutto
Puzzle 3D Zwierzęta - Goryl
CUBIC FUN PUZZLE 3D pozwalające wykonać słonia. Wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwala młodym konstruktorom budować modele samodzielnie.
Do zestawu dołączony jest stojak i tabliczka znamionowa, aby móc postawić model zwierzęcia tak, jak jest on pokazany w muzeum i stworzyć własną unikalną wystawę. Zestaw idealny dla wszystkich miłośników zoologii.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 34 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-P859H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 16,5 x 31,5 x 22,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 4,5 x 21,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Waga | 405 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 220 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |