puzzle
Puzzle 3D - Zatoka piratów
- Liczba elementów: 218
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-24039
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
70,50 zł / szt
86,72 zł brutto
Puzzle 3D Zatoka Piratów to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów. Puzzle są wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 218 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-24039 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 48 x 27 x 38.6 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 4.7 x 22.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Oznaczenia |
| Waga | 775 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47 x 230 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |