puzzle
Puzzle 3D Wahadłowiec Discovery
- Liczba elementów: 127
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-DS1057
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
63,36 zł / szt
77,93 zł brutto
Puzzle 3D Wahadłowiec Discovery
Zestaw przygotowany na licencji NASA, przedstawiający najbardziej znane środki transportu i obiekty związane z kosmosem. Space Shuttle Discovery składa się z 127 elementów, które pozwalają na stworzenie budowli o wymiarach 49 x 31 x 33,5 cm. Te trójwymiarowe puzzle są wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwoli młodym konstruktorom zbudować model samodzielnie.
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 127 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-DS1057 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 49 x 31 x 33,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |