puzzle
Puzzle 3D Tower Bridge
- Liczba elementów: 120
- Nr katalogowy:
306-20978
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
48,00 zł / szt
59,04 zł brutto
Puzzle 3D Tower Bridge
Puzzle londyńskiego Tower Bridge na licencji National Geographic. W opakowaniu znajdują się 120 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu 79.5 x 17.5 x 21.5 cm. Poza puzzlami w opakowaniu znajduje się praktyczny przewodnik z ciekawostkami zawierający 28 stron.
| Waga | 652 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 x 225 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 120 |
| Nr katalogowy | 306-20978 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 79.5 x 17.5 x 21.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 21,8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |