puzzle
Puzzle 3D Statua Wolności
- Liczba elementów: 128
- Nr katalogowy:
12008027
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
86,66 zł / szt
106,59 zł brutto
Puzzle 3D Statua Wolności
Odkryj wyjątkową zabawę w układaniu puzzli w trzecim wymiarze dzięki puzzlom 3D firmy Ravensburger!
Dzięki naszej technologii Easy Click plastikowe elementy puzzli idealnie do siebie pasują. Twórz niesamowite obiekty 3D z indywidualnie ukształtowanych i giętkich elementów puzzli - bez użycia kleju!
Ułóż najsłynniejsze budynki świata, takie jak Wieża Eiffla czy Empire State Building, lub znajdź swój ulubiony obrazek na kulistej układance 3D w naszej szerokiej ofercie wzorów o różnej liczbie elementów. Miłego układania w 3D!
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 215 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 128 |
| Nr katalogowy | 12008027 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 21 x 21 x 37,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |