puzzle
Puzzle 3D Rakieta Apollo Saturn
- Liczba elementów: 136
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-DS1059
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
63,35 zł / szt
77,92 zł brutto
Puzzle 3D Rakieta Apollo Saturn
Zestaw przygotowany na licencji NASA, przedstawiający najbardziej znane środki transportu i obiekty związane z kosmosem. Apollo Saturn V Rocket składa się z 136 elementów, które po złożeniu pozwalają na stworzenie budowli o rozmiarach 35,5 x 17 x 81,5 cm. Te trójwymiarowe puzzle są wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwoli młodym konstruktorom zbudować model samodzielnie.
| Waga | 628 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 136 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-DS1059 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 35,5 x 17 x 81,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |