puzzle
Puzzle 3D Przybornik Stitch
- Liczba elementów: 54
- Nr katalogowy:
11642
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,01 zł / szt
29,53 zł brutto
Puzzle 3D Przybornik Stitch
Przeuroczy 54-elementowy kubek na długopisy z motywem kultowego Stitcha od Disneya - idealny dla każdego fana tej postaci!
54-elementowe trójwymiarowe puzzle tworzą praktyczny kubek na przybory, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Po złożeniu ma wymiary 11 x 10 x 4,8 cm. To świetna 3D układanka dla dzieci od 6 . roku życia.
| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 54 |
| Nr katalogowy | 11642 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 7,7 x 9,5 x 7,7 cm |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13 x 18 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |