puzzle
Puzzle 3D Neuschwanstein Castle
- Liczba elementów: 128
- Nr katalogowy:
306-20510
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
88,90 zł / szt
109,35 zł brutto
Puzzle 3D - Neuschwanstein Castle
Puzzle 3D Neuschwanstein Castle to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W opakowaniu znajduje się 128 elementów puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 795 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 225 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 128 |
| Nr katalogowy | 306-20510 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 21.4 x 48.7 x 38 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 22.7 x 4.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |