puzzle
Puzzle 3D National Geographic - Wenecja
- Liczba elementów: 107
- Nr katalogowy:
306-20980
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
48,00 zł / szt
59,04 zł brutto
Puzzle Placu św. Marka na licencji National Geographic.
W opakowaniu znajdują się 107 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu 37 x 26 x 22 cm. Poza puzzlami w opakowaniu znajduje się praktyczny przewodnik z ciekawostkami zawierający 28 stron.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 107 |
| Nr katalogowy | 306-20980 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Wymiary modelu: 37 x 26 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Waga | 675 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 220 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |