puzzle
Puzzle 3D - Londyński autobus
- Liczba elementów: 161
- Nr katalogowy:
306-L538H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
62,00 zł / szt
76,26 zł brutto
Puzzle 3D - Londyński autobus
Puzzle Cubic Fun pozwalające złożyć charakterystyczny dwupoziomowy londyński autobus. W opakowaniu zestawu znajdują się 72 puzzle, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Gotowa budowla zawiera oświetlenie LED. Tak podświetlona budowla z puzzli 3D, przy zgaszonym świetle prezentuje się fenomenalnie.
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 280 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 161 |
| Nr katalogowy | 306-L538H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 17,5 x 22,5 x 32,7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 33 x 4,7 cm |
| Akcesoria w zestawie | 72 x Puzzel |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |