Puzzle 3D LED Statua Wolności (wersja nocna)
- Liczba elementów: 79
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-L536H
- Pełna specyfikacja
Puzzle 3D LED Statua Wolności (wersja nocna)
Układanie puzzli Cubic Fun to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu zestawu Statua Wolności LED znajduje się 79 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Gotową budowlę stawia się na podstawce, w której znajdują się diody LED. Tak podświetlona budowla z puzzli 3D, przy zgaszonym świetle prezentuje się fenomenalnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 79 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-L536H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 23,2 x 25 x 35,4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia |
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 225 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |