puzzle
Puzzle 3D Katedra na Wawelu 101 elementów
- Liczba elementów: 101
- Nr katalogowy:
306-20226
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Katedra na Wawelu Cubic Fun, to puzzle 3D do samodzielnego składania.
Pasjonująca zabawa dla kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do tworzenia nie potrzeba żadnych przyborów, wystarczy wyjąć z arkusza kawałki piankowych puzzli i rozpocząć budowę. Seria zawiera w sobie najpiękniejsze i najsłynniejsze architektoniczne budowle i monumenty. Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne u dzieci.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 101 |
| Nr katalogowy | 306-20226 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 41 x 23 x 27 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 22,5 x 3,6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 225 x 305 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |