puzzle
Puzzle 3D Bukiet kwiatów - Róże
- Liczba elementów: 120
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-W3301H
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,00 zł / szt
18,45 zł brutto
Puzzle 3D Bukiet kwiatów - Róże
Piękne kwiaty z nowej kolekcji trójwymiarowych puzzli 3D Cubic Fun! Opakowanie pozwala na zbudowanie wyjątkowego i kolorowego bukietu róż, który składa się ze 120 elementów. Do składania nie są potrzebne dodatkowe elementy takie jak klej czy nożyczki - wszystkie elementy są wstępnie ponacinane na arkuszach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 120 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-W3301H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 14 x 13 x 21,1 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16 x 22 x 3,6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Waga | 229 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 160 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |