Puzzle 3D Budynki nocą Empire State Building
- Liczba elementów: 216
- Nr katalogowy:
12566
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Puzzle 3D Budynki nocą Empire State Building
W układance Empire State Building w edycji nocnej zastosowano technologię LED do stworzenia efektów świetlnych w 5 różnych kolorach. Ukończona układanka będzie świecić ciepłym czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim lub różowym światłem, które zmienia się automatycznie, stanowiąc spektakularne dopełnienie każdego pomieszczenia. W tej układance zastosowano niepowtarzalne elementy zawiasowe z tworzywa sztucznego, które po połączeniu tworzą ten solidny i wytrzymały budynek. Bez użycia kleju!
Zestaw puzzli Empire State Building składa się 216 wysokiej jakości plastikowych elementów i po złożeniu ma 48,5 cm. Na odwrotnej stronie każdego elementu układanki nadrukowany jest numer, dzięki czemu można złożyć układankę albo przez dopasowanie wzoru na oko lub po prostu według kolejnych liczb. W zestawie puzzli znajduje się drukowana płyta podstawki, dzięki czemu model można ładnie wyeksponować na półce lub blacie stołu. Jeden z najsłynniejszych budynków świata może być ozdobą twojego domu!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Nr katalogowy | 12566 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 48,5 x 18 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 195 x 275 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |