puzzle
Puzzle 3D Bazylika Św. Piotra
- Liczba elementów: 101
- Nr katalogowy:
306-DS0997H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
48,00 zł / szt
59,04 zł brutto
Puzzle 3D Bazylika Św. Piotra
Puzzle 3D watykańskiej bazyliki Świętego Piotra. W opakowaniu znajduje się 101 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 101 |
| Nr katalogowy | 306-DS0997H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 54,4 x 25,9 x 17 cm |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 6 x 21,8 cm |
| Akcesoria w zestawie | Przewodnik z ciekawostkami |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |