puzzle
Puzzle 3D 93 elementy Apollo 11
- Liczba elementów: 93
- Nr katalogowy:
306-DS1058H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,00 zł / szt
52,89 zł brutto
Puzzle 3D 93 elementy Apollo 11
Zestaw przygotowany na licencji NASA, przedstawiający najbardziej znane środki transportu i obiekty związane z kosmosem. Moduł księżycowy Apollo 11 składa się z 93 elementów, które po złożeniu pozwalają na stworzenie budowli o rozmiarach 33x24x23,9 cm. Te trójwymiarowe puzzle są wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwoli młodym konstruktorom zbudować model samodzielnie.
| Waga | 553 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 93 |
| Nr katalogowy | 306-DS1058H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 33 x 24 x 23.9 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |