puzzle
Puzzle 3D 88 elementów Ara szafirowa
- Liczba elementów: 88
- Nr katalogowy:
306-DS1097H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
35,50 zł / szt
43,67 zł brutto
Puzzle 3D 88 elementów Ara szafirowa
Zestaw puzzli 3D z zagrożonymi gatunkami zwierząt. Do zbudowania model Ary Szafirowej. Konstrukcja składa się z 88 elementów. Te trójwymiarowe puzzle są wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwala młodym konstruktorom budować modele samodzielnie. Dodatkowo zawiera on ciekawostki dotyczące samego zwierzęcia. Zacznij swoją przygodę i zbierz całą kolekcję zagrożonych zwierząt!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 88 |
| Nr katalogowy | 306-DS1097H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 16 x 9.3 x 37.4 cm |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Waga | 327 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 300 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |