puzzle
Puzzle 2x24 elementy Hello Kitty
- Liczba elementów: 48
- Nr katalogowy:
12001034
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
9,90 zł / szt
12,18 zł brutto
Puzzle 2x24 elementy Hello Kitty
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 275 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 48 |
| Nr katalogowy | 12001034 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 26 x 18 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Hello Kitty |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 19 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |