Puzzle 216 elementów Big Ben
- Liczba elementów: 216
- Nr katalogowy:
12554
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
W nowej koncepcji puzzli Ravensburger 3D wykorzystano najnowszą niemiecką technologię stosowaną przy produkcji puzzli! W tej układance zastosowano niepowtarzalne elementy zawiasowe z tworzywa sztucznego, które po połączeniu tworzą ten solidny i wytrzymały budynek. Bez użycia kleju! Układanka składa się 216 wysokiej jakości plastikowych elementów i po złożeniu ma 41 cm. Na odwrotnej stronie każdego elementu układanki nadrukowany jest numer, dzięki czemu można złożyć układankę albo przez dopasowanie wzoru na oko lub po prostu według kolejnych liczb. W zestawie puzzli znajduje się drukowana płyta podstawki, dzięki czemu model można ładnie wyeksponować na półce lub blacie stołu. Jeden z najsłynniejszych budynków świata może być ozdobą twojego domu!
| Waga | 456 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 195 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Nr katalogowy | 12554 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |