puzzle
Puzzle 150 elementów Pokemon
- Liczba elementów: 150
- Nr katalogowy:
10035
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,91 zł / szt
36,79 zł brutto
Puzzle 150 elementów Pokemon
Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 150 |
| Nr katalogowy | 10035 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 49,3 x 36,2 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 23 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 230 x 335 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |