puzzle
Puzzle 125 elementów Gigant Pokemon
- Liczba elementów: 125
- Nr katalogowy:
05641
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,36 zł / szt
69,32 zł brutto
Puzzle 125 elementów Gigant Pokemon
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Waga | 842 kg |
|---|---|
| Wymiary | 54 x 373 x 273 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 125 |
| Nr katalogowy | 05641 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,3 x 27,3 x 5,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |