puzzle
Puzzle 1000 elementów Minecraft Mozaika
- Liczba elementów: 1000
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
12000421
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,09 zł / szt
46,85 zł brutto
Puzzle 1000 elementów Ravensburger z motywem: Minecraft Mozaika
- Po ułożeniu puzzle mają wymiary 70 x 50 cm.
- Są przeznaczone dla osób powyżej 14. roku życia.
Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 130 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
| Waga | 791 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 335 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 1000 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 12000421 |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25,5 x 33,5 x 5,5 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |