puzzle
Puzzle 1000 elementów Challenge Pokemon
- Liczba elementów: 1000
- Nr katalogowy:
15166
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,09 zł / szt
46,85 zł brutto
Puzzle 1000 elementów Challenge Pokemon
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 1000 |
| Nr katalogowy | 15166 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37 x 27 x 6 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Waga | 839 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 370 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |