punkty dostępowe
Punkty dostępu 3x3 MU-MIMO UAP-AC-PRO-5
- Ilość w opakowaniu: 5
- Bezpieczeństwo:
- WEP,
- WPA-PSK,
- WPA-Enterprise (WPA / WPA2, TKIP / AES)
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 257,16 zł / szt
2 776,31 zł brutto
Punkt dostępowy UAP-AC-PRO-5 - zestaw 5 szt.
AP UniFi AC Pro wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO w wyrafinowanym wzornictwie przemysłowym i jest idealny do wdrażania sieci bezprzewodowych o maksymalnej wydajności.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 196.7 x 196.7 x 35 mm |
| Waga | 350 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 220 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |