punkty dostępowe
Punkt dostępu U7-Pro-Wall bezprzewodowy
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy -30 do 60 °C
- Wilgotność pracy 5 do 95% bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA2/WPA3/PPSK)
- Zysk anteny: 5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
681,52 zł / szt
838,27 zł brutto
Ubiquiti U7-Pro-Wall | WiFi 7, 6 strumieni przestrzennych, uplink 2,5 GbE
U7 Pro Wall to naścienny punkt dostępowy WiFi 7, idealny dla budowniczych domów, oferujący płynne opcje instalacji. Wyposażony w sześć strumieni przestrzennych i obsługę pasma 6 GHz, zapewnia zasięg do 140 m (1 500 ft) i obsługuje ponad 300 podłączonych urządzeń. Zasilany za pomocą PoE, posiada uplink 2,5 GbE. Dzięki opcjonalnym akcesoriom do montażu podtynkowego i stołowego, U7 Pro Wall oferuje wszechstronne zastosowanie, dostosowane do różnych potrzeb instalacyjnych.
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 150 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA2/WPA3/PPSK) |
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 150 x 103 x 36 mm |
| Waga | 580 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |