Punkt dostępu NWA130BE-EU0101F
- Wymagania środowiskowe:
Operacyjny
- Temperatura 0°C do 50°C
- Wilgotność 10% do 95% (bez kondensacji)
Składowanie
- Temperatura -40°C do 70°C
- Wilgotność 10% do 90% (bez kondensacji)
- Standardy: 802.11g
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie
- WEP
- WPA
- WPA2-PSK
- WPA3
Uwierzytelnianie
- WPA
- WPA2-Enterprise
- EAP
- IEEE 802.1X
- Uwierzytelnianie RADIUS
Zarządzanie dostępem
Uwolnij moc Wi-Fi 7 w nowoczesnym miejscu pracy
Zaprojektowany specjalnie dla nowoczesnego miejsca pracy, NWA130BE jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm, zapewniający niesamowicie szybką sieć Wi-Fi 7 z szybkością do 11 Gb/s i zauważalny wzrost wydajności.
W połączeniu z obszernym pakietem innowacji Zyxel Nebula w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa, gwarantuje to solidną łączność i niezawodność spełniającą wymagania klasy korporacyjnej w dzisiejszym nowoczesnym miejscu pracy.
Niesamowicie szybki punkt dostępowy Tri-Radio WiFi 7 (802.11be).
Trzyradiowy punkt dostępowy BE11000 (2x2 w 2,4, 5 i 6 GHz) zapewnia niesamowicie szybką sieć Wi-Fi 7 z szybkością do 11 Gb/s i mniejszymi opóźnieniami, co pozwala reagować w czasie rzeczywistym.
Porty 2,5G odpowiednie i ekonomiczne dopasowanie
Porty Ethernet 2 x 2,5G są właściwym i ekonomicznym rozwiązaniem, nie tylko zapewniając użytkownikom łatwą aktualizację w celu korzystania z wydajności Wi-Fi 7, ale także umożliwiając bezproblemową integrację z istniejącą infrastrukturą bez konieczności kosztownej zmiany okablowania.
Prostokątna konstrukcja zapewniająca optymalny współczynnik SNR
4K QAM (MCS-13) wymaga wysokiego stosunku sygnału do szumu (SNR). Prostokątna konstrukcja zapewnia doskonałą izolację anteny, przewyższającą skuteczność konstrukcji okrągłej.
Zgodnie z projektem RF First.
Zaawansowana konstrukcja filtra RF eliminuje zakłócenia pomiędzy pasmami 5 GHz i 6 GHz, natomiast wbudowany filtr zakłóceń 4G/5G umożliwia bezproblemową współpracę z sieciami komórkowymi 4G/5G i minimalizuje zakłócenia, a wszystko to gwarantuje płynne korzystanie z Wi-Fi bez przerw.
Elastyczne zarządzanie dostosowane do różnorodnych wymagań
NebulaFlex umożliwia użytkownikom przełączanie się między samodzielnym i intuicyjnym trybem zarządzanym w chmurze Nebula, w razie potrzeby.
| Waga | 1132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 280 x 65 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Operacyjny
Składowanie
|
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie
Uwierzytelnianie
Zarządzanie dostępem |
| Zysk anteny | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 6 |
| Pasmo | 6 GHz |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 279.5 x 180.5 x 66 mm |
| Waga | 808 |
| Certyfikaty | Radio
EMC
|
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Tryb pracy
Narzędzie ZON
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |