Punkt dostępu NWA1123ACPRO-EU0104F
- Wymagania środowiskowe:
Podczas pracy
- Temperatura od 0°C do 50°C
- Wilgotność 10% do 90% (bez kondensacji)
Przechowywanie
- Temperatura -40°C do 70°C
- Wilgotność 10% do 90%
- Bezpieczeństwo:
- WEP
- WPA/WPA2-PSK
- WPA/WPA2-Enterprise
- EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, EAP-FAST, EAP-AKA and EAP-SIM
- WMM - WiFi compliant
- IEEE 802.1X
- Liczba nazw SSID 16
- Filtrowanie MAC
- Izolacja
- Zysk anteny: 4
- Pełna specyfikacja
Zasięg sieci bezprzewodowej wszędzie, gdzie się znajdujesz
Stylowy wygląd NWA1123-AC PRO i niezwykła przepustowość
Hybrydowy punkt dostępowy Zyxel NWA1123-AC PRO 802.11ac obsługuje łączną prędkość transmisji danych do 1,75 Gb/s. Dzięki innowacyjnemu projektowi anteny i podejściu firmy Zyxel "RF First", NWA1123-AC PRO zapewnia większy zasięg i wyższe prędkości połączenia dla każdego klienta.
Najlepsza wewnętrzna wydajność WiFi w dobrym stylu
Wybór pomiędzy wydajnością lub spójnością środowiska sieciowego podczas wdrażania biznesowych punktów dostępowych jest już przeszłością. Stylowa obudowa NWA1123-AC PRO oferuje nie tylko ponadprzeciętną wydajność, ale również doskonale komponuje się z wystrojem wnętrz.
Optymalizacja twoich potrzeb
Tworząc całkowicie nowe możliwości Wi-Fi, NWA1123-AC PRO dzięki precyzyjnemu oprogramowaniu i innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym, oferuje progres w zakresie optymalizacji anten i konstrukcji modułu radiowego. Wyposażony w DCS i mechanizm równoważenia obciążenia, punkt dostępowy NWA1123-AC PRO zapewnia swobodę korzystania z doskonałej jakości sieci Wi-Fi w miejscu pracy.
Stworzony z myślą o doskonałej wydajnościAby zapewnić najwyższą wydajność bezprzewodową, NWA1123-AC PRO został wyposażony w podwójnie zoptymalizowany moduł antenowy, doskonały wzmacniacz mocy i elementy emitujące niski poziom szumów.
Ustaw i zapomnij
Najnowsze funkcje NWA1123-AC PRO usprawniają instalację bez użycia kontrolera. Po wyjęciu z pudełka i zakończeniu trójetapowej konfiguracji ZON, NWA1123-AC PRO może działać autonomicznie bez dodatkowego komputera lub specjalnego narzędzia do zarządzania. Umożliwia także administratorowi łatwy monitoring za pomocą dowolnego narzędzia SNMP, z którym poradzi sobie każdy użytkownik.
Połączenie uniwersalnej elastyczności z praktycznymi funkcjami biznesowymi
NWA1123-AC PRO zapewnia obsługę trybu repeater oraz root-AP kompatybilną serią punktów dostępowych Zyxel Unified Pro i Unified. Dzięki temu użytkownicy mogą rozbudowywać łączność bezprzewodową poprzez system WDS klasy premium, umożliwiający instalację w ciężko dostępnych lokalizacjach. Ponadto, jako idealne rozwiązanie, NWA1123-AC PRO oferuje szereg praktycznych funkcji, takich jak wiele różnych profili SSID oraz solidne zabezpieczenia Wi-Fi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Podczas pracy
Przechowywanie
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 3 |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Wymiary | 203.9 x 191.7 x 34.7 mm |
| Waga | 445 |
| Certyfikaty | Radio
EMC
|
| Zasilanie | 802.3at PoE only (No DC jack) |
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 695 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |