punkty dostępowe
Punkt dostępu EAP235-Wall 1GE PoE AC1200
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
- Mapowanie SSID do VLAN
- Sieć VLAN oparta na portach lokalnych LAN
- W
- Pasmo: 5 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
258,05 zł / szt
317,40 zł brutto
EAP235-Wall
Bezprzewodowy, gigabitowy, naścienny punkt dostępowy Omada, MU-MIMO, AC1200
- Elegancki wygląd: ultracienka obudowa o grubości 15 mm i uniwersalna konstrukcja sprawiają, że urządzenie wtapia się w każde otoczenie - sprawdzi się w pokoju hotelowym, szpitalu oraz biurze, a także w akademiku i w każdym innych wnętrzu
- Łatwy montaż i obsługa PoE: Konstrukcja umożliwiająca szybki montaż zapewnia bezproblemową instalację urządzenia w standardowej puszcze przyłączeniowej, a obsługa PoE zapewnia większą swobodę wyboru lokalizacji dla punktu dostępowego
- Porty: 4 gigabitowe porty Ethernet do mostkowania (1 port uplink + 3 porty downlink), w tym jeden port downlink z obsługą PoE pass-through, przeznaczony do zasilania urządzeń przewodowych
- Wysoka wydajność: Dwa pasma w standardzie 802.11ac Wave 2 z technologią 2x2 MU-MIMO zapewniają prędkości sięgające 1,200 Mb/s oraz zgodność z wieloma urządzeniami
- Możliwość zarządzania w chmurze oraz poprzez aplikację Omada to niezwykła wygoda i oszczędność czasu
- Zabezpieczenia klasy biznesowej chronią sieć Wi-Fi przed atakami
- Bezpieczeństwo sieci dla gości zapewnia uwierzytelnianie poprzez usługę Facebook Wi-Fi lub z wykorzystaniem wiadomości SMS oraz zaawansowana technologia zabezpieczeń sieci bezprzewodowej
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 143 × 86 × 20 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 415 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 220 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |