punkty dostępowe
Punkt dostępu EAP110-Outdoor N300 PoE
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
154,82 zł / szt
190,43 zł brutto
Bezprzewodowy, zewnętrzny punkt dostępowy, standard N300
- Zaprojektowany z myślą o użytku na zewnątrz budynków
- Prędkość transmisji bezprzewodowej do 300Mb/s z technologią 2x2 MIMO
- System zoptymalizowany pod kątem transmisji na długie dystanse
- Obudowa odporna na warunki środowiskowe
- Obsługa pasywnego PoE
- Centralne zarządzanie siecią bezprzewodową z chmury i aplikacja Omada umożliwiają łatwe i wygodne użytkownie
- Wiele metod uwierzytelniania dostępu (SMS/Facebook Wi-Fi/Voucher itp.)
- Obsługa zarządzania VLAN
| Waga | 940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 175 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 3 |
| Standardy | 802.11b |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Wymiary | 216 × 46 × 27 mm |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |