punkty dostępowe
Punkt dostępowy U7 Outdoor
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -30 do 60° C (od -22 do 140° F)
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
681,52 zł / szt
838,27 zł brutto
U7 Outdoor
Punkt dostępowy WiFi 7 odporny na warunki atmosferyczne, z 4 strumieniami przestrzennymi, zintegrowaną kierunkową superanteną i uniwersalnymi możliwościami montażu.
- WiFi 7
- 4 strumienie przestrzenne
- Pokrycie otwartej przestrzeni o powierzchni 465 m2 (5000 ft2) dzięki zintegrowanej superantenie kierunkowej
- Możliwość przełączania programowego z wewnętrznej anteny kierunkowej na dołączone zewnętrzne anteny dookólne
- Ponad 250 podłączonych urządzeń
- Zasilane przez PoE+
- Łącze uplink 2,5 GbE
- Uniwersalny montaż na ścianie i słupie
- Odporny na warunki atmosferyczne (na zewnątrz)
| Waga | 960 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 110 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Zysk anteny | 12.5 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Wymiary | 170 x 208 x 54.5 mm |
| Waga | 1.2 |
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie | UniFi Network wersja 8.3 i późniejsze |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |