punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP683 UR Access Point AX6000
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 040
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -4070
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów połączonych z siecią bezprzewodową
- Mapowanie SSID do VLAN
- Wykrywanie nieautoryzowanych AP <
- Zysk anteny: 5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
613,52 zł / szt
754,63 zł brutto
Sufitowy punkt dostępowy WiFi 6, standard AX6000
- Prędkość WiFi 6: Obsługa prędkości dochodzących do 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 5952 Mb/s
- Duży zasięg sieci bezprzewodowej dzięki wbudowanym antenom 4×4 MIMO i wysokiej mocy transmisji
- Obsługa technologii WiFi 6 takich jak HE160, 1024-QAM itp
- Integracja z platformą Omada SDN umożliwia scentralizowane zarządzanie
- Zaawansowane funkcje: Omada Mesh, Płynny roaming i wiele więcej§
- Punkt dostępowy obsługuje zasilanie 802.3at PoE+ i zasilanie DC (zasilacz nie znajduje się w zestawie)
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 220 x 220 x 32.5 mm |
| Waga | 694.6 |
| Certyfikaty | CE,FCC,RoHS |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 280 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |