punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP673 AX5400
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie portalu przechwytującego
- Kontrola dostępu
- Bezprzewodowe filtrowanie adresów Mac
- Izolacja bezprzewodowa pomiędzy klientami
- Mapowanie SSID na VLAN
- Wykrywanie fałszywych punktów dost
- Zysk anteny: 5
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
469,18 zł / szt
577,09 zł brutto
Punkt dostępowy Wi-Fi 6 do montażu sufitowego AX5400
- Niesamowicie szybkie Wi-Fi z 6 prędkościami (574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz + 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz).
- Zintegrowany z Omada SDN, obsługujący scentralizowane zarządzanie chmurą, ZTP i nie tylko.
- Kanał 160 MHz podwaja ilość danych w godzinach szczytu w jednym strumieniu.
- Zaawansowane funkcje: Obsługuje płynny roaming , Omada Mesh i nie tylko.
- Obsługuje zasilacze 802.3at PoE+ i DC (adapter nie wchodzi w skład zestawu) dla elastycznych instalacji.
| Waga | 1350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 285 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 220 × 220 × 32.5 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |