punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP650 AX3000
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów połączonych z siecią bezprzewodową
- Mapowanie SSID do VLAN
- Wykrywanie nieautoryzowanych AP
- Zysk anteny: 5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
351,88 zł / szt
432,81 zł brutto
Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
- Błyskawiczne prędkości w standardzie Wi-Fi 6: Jednoczesna obsługa prędkości dochodzących do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 2976 Mb/s.
- Wysoka wydajność WiFi 6: Więcej połączonych urządzeń może korzystać z wyższej prędkości.
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze: Integracja z platformą Omada SDN pozwala na zarządzanie siecią lokalnie i zdalnie z Chmury przez interfejs Web lub aplikację Omada.
- Szerokość kanału 160 MHz: Podwojona ilość danych szczytowej transmisji na jednym strumieniu dzięki HE160.
- Płynny roaming: Transmisje wideo i trwające połączenia głosowe nie są przerywane, gdy użytkownicy zmieniają lokalizację.
- Omada Mesh: Możliwość bezprzewodowego łączenia się punktów dostępowych w celu utrzymania dużego zasięgu sieci i dowolności lokalizacji.
- Obsługa zasilania PoE+: Dobór lokalizacji dla urządzenia oraz jego montaż nie przysparzają większych trudności dzięki obsłudze zasilania PoE+ (w standardzie 802.3at) oraz zasilania DC.
Integracja z platformą Omada SDN
Platforma Omada Software Defined Networking (SDN) integruje ze sobą urządzenia sieciowe takie jak Punkty dostępowe, przełączniki i routery, aby zapewnić w 100% scentralizowane zarządzanie w chmurze i wysoce skalowalną sieć zarządzaną z jednego interfejsu.
Optymalizacja wydajności sieci
Inteligentna optymalizacja wybiera najlepszą ścieżkę pomiędzy punktami dostępowymi EAP, a Self-healing zapewnia aby pozostały online, nawet gdy jeden punkt dostępowy przestanie działać.
| Waga | 861 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 240 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 160 × 160 × 33.6 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |