punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP623-Outdoor HD AX1800
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -30°C-70°C
- Temperatura przechowywania: -40°C-70°C
- Wilgotność robocza: 10%-90%, bez kondensacji;
- Wilgotność przechowywania: 5-90%, bez kondensacji
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
648,73 zł / szt
797,94 zł brutto
- Do 1,8 Gb/s WiFi 6 prędkości: 574 Mb/s na 2,4 GHz + 1201 Mb/s na 5 GHz.
- Obsługuje technologie Wi-Fi 6, takie jak 1024-QAM i OFDMA itp.
- Obudowa odporna na warunki atmosferyczne IP67 do różnych środowisk zewnętrznych.
- Zaawansowane funkcje: Scentralizowane zarządzanie, siatka Omada i płynny roaming.
- Zasilanie PoE+: Obsługuje PoE 802.3at (adapter nie wchodzi w skład zestawu).
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 240 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 280.4 x 106.5 x 56.8 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |