punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP225-OUTDOOR Access Point AC1200
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
- Mapowanie SSID do VLAN
- Wykrywanie nieautoryzowanych AP
- Obsługa 802
- Zysk anteny: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
281,51 zł / szt
346,26 zł brutto
Bezprzewodowy, zewnętrzny punkt dostępowy MU-MIMO, standard AC1200
- Zaprojektowany z myślą o użytku na zewnątrz budynków
- Prędkość transmisji bezprzewodowej do 1200Mb/s z technologią 2x2 MIMO
- System zoptymalizowany pod kątem transmisji na długie dystanse
- Oprogramowanie zarządzające Omada pozwalają na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Uwirzeytelnianie przez Facebook oraz SMS
- Obsługa 802.3af oraz pasywnego PoE
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 140 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 215 x 46 x 27 mm |
| Zasilanie | PoE 802.3af oraz Pasywne PoE 24V (dołączony zasilacz PoE) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |