punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP225 AP Gb PoE AC1350
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
- Mapowanie SSID do VLAN
- Wykrywanie nieautoryzowanych AP
- Obsługa 802
- Zysk anteny: 5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
267,43 zł / szt
328,94 zł brutto
Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie AC1350
- Rozgłaszanie sieci w paśmie 2,4GHz o prędkości 450 Mb/s oraz w paśmie 5GHz o prędkości 867Mb/s, co daje 1317 Mb/s łącznie w dwóch pasmach
- Centralne zarządzanie siecią bezprzewodową z chmury i aplikacja Omada umożliwiają łatwe i wygodne użytkownie
- Zasilanie poprzez PoE (802.3af) oraz obsługa pasywanego PoE pozwalają na dowolne umiejscowienie urządzenia
- Wiele metod uwierzytelniania dostępu (SMS/Facebook Wi-Fi/Voucher itp.)
- Technologia MU-MIMO umożliwia zwielokrotnienie szybkości jednoczesnej wymiany danych pomiędzy punktami dostępowymi a wieloma urządzeniami końcowymi
- Technologia transmisji kierunkowej zapewnia optymalne działanie urządzenia i stabilne połączenia
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 310 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Wymiary | 205,5 × 181,5 × 37,1 mm |
| Zasilanie | PoE 802.3af lub pasywne PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |