przetwornice
Przetwornica samochodowa 12V 800W
- Napięcie wejściowe (maks.): 16
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Moc ciągła: 800
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
225,38 zł / szt
277,22 zł brutto
EG-PWC800-01 Przetwornica samochodowa 12V, 800W
Źródło zasilania 230V w samochodzie. Praktyczny port USB do ładowania urządzeń mobilnych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (maks.) | 16 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 800 |
| Moc chwilowa | 1600 |
| Napięcie wejściowe (min.) | 10 |
| Wymiary | 210 x 150 x 72 mm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
| Waga | 2424 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 205 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |