przetwornice
Przetwornica 12V/230V 300W/600W czysty sinus
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Napięcie wejściowe (maks.): 12
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
244,12 zł / szt
300,27 zł brutto
Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 12V DC na 230V, dzięki czemu możemy korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Model ten przeznaczony jest do instalacji o napięciu . Urządzenie zapewnia czysty prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wszystkich typów urządzeń.
- Urządzenie do zasilania pomp w piecach centralnego ogrzewania, systemów solarnych, pieców c. o.
- Zapewnia pełną sinusoidę na wyjściu niezbędną do zasilania urządzeń takich jak pompy
- Posiada funkcję przetwornicy napięcia (z 12V DC na 230V AC) oraz zasilacza awaryjnego pobierającego prąd z akumulatorów 12V w przypadku braku zasilania sieciowego
- Moc ciągła: 300W | Moc impulsowa: 600W | Napięcie wejściowe: 230V AC (gniazdko) / 12V DC (akumulatory) | Napięcie wyjściowe 230V AC czysty sinus
| Waga | 2290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 350 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Napięcie wejściowe (maks.) | 12 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 300 |
| Moc chwilowa | 600 |
| Wymiary | 28.5 x 18.0 x 7.5cm |
| Waga | 2.85 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |