przetwornice
Przetwornica 12V/230V 2000W/4000W czysty sinus
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Moc ciągła: 2000
- Zabezpieczenia / filtry: Termiczne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
958,51 zł / szt
1 178,97 zł brutto
Przetwornica 12V/230V 2000W/4000W czysty sinus
- Jednogniazdowa przetwornica o mocy 2000 W z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
- Umożliwia podłączenie dowolnej elektroniki zasilanej prądem zmiennym (maks. 2000 W), takiej jak notebooki, sprzęt HiFi lub wideo, ładowarki do telefonów komórkowych/aparatów, elektronarzędzia itp.
- Zintegrowane zabezpieczenie przed przeciążeniem, zwarciem i odwrotną polaryzacją oraz wbudowany wentylator chłodzący zapewniają stabilne zasilanie
- Wskaźnik stanu LED i brzęczyk alarmowy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 2000 |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Napięcie wejściowe (min.) | 12 |
| Wymiary | 320 x 220 x 90 mm |
| Waga | 4.65 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 5700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 440 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |